Hawaii'de yaşamak | Hazal'ın gurbet hikayesi: "Herkesin hayali ona özeldir"Hawaii, şüphesiz Türkiye’den gidilecek en uzak yerlerden biri. Peki Pasifik Okyanusu’nun ortasında Hawaii Takımadaları’nın en büyüğü olan bu adada yaşam nasıl? Hawaii kültüründe bir Türkiyeli nasıl yaşar?

Hazal Kazancı, Türkiye’deki hayatını bırakıp, evlilik nedeniyle Hawaii’ye yerleşen bir isim. 4 yıldır orada yaşayan Hazal, Hawaii’de kendisine sade bir yaşam kurmuş. Eşi tekne kaptanı, o da özel şeflik yapıyor.

Türkiye’deyken bir müzik kanalında sunuculuğun yanı sıra müzisyenlik yapan Hazal, bu tutkusuna bir süre ara verse de artık müzik çalışmalarına Hawaii’de devam ediyor.

Kendisi “Maalesef kariyer planlamasında karışık gitmek zorunda kaldım. Çünkü ihtiyaçlarımı biraz daha öne koydum. Hayallerimle birlikte ihtiyaçlarımı harmanladığım zaman ortaya böyle bir şey çıktı.” diyor.

Hawaii’de yaşamın, birbirinden güzel gökkuşaklarının, sade ve yavaş tempolu günlerin, ilham veren her şeyin tadını çıkaran Hazal’ın gözünden Hawaii’yi izliyoruz.

source

36 comments

  1. Kendimi överken ben 🤣🤣🤣 Bu ne ya? Hawaii nerede? Sürekli kebapçıların önünde uçuşan o şişme amcalar gibi dans izledik, ve sürekli "Ben, ben, ben, ben" …. İçim şişti. Bilgi alayım derken bu kadar sıkıldığım hiç olmamıştı! Başlık "Hawaii de ben" olmalıydı.

  2. Ben senelerdir hawaii’de yasiyorum big island iyi ve temiz…Oahu tam bir homeless coplugu hirsizligin en cok oldugu yer diyebilirim.Amerikanin tehlikeli yeri…

  3. "Biz türkiyede vucudumuzla çıplaklığımızla barışmaya yakın değiliz" ÇÜNKÜ türkiyede koşturuyormuşuz, orada daha sakin işlerini yapıyorlarmış. Bacım ülkeyi komple sildin mi bu nasıl bi açıklama ahahahahhhahahaahahhh

  4. Yetenek göremedim , başarı göremedim, kültür göremedim, güzellik göremedim (Sıradan ), vermek istediği bir mesaj, şehri tanıtan bir anlatım , düzgün bir Konuşma biçimi .. hiçbir şey göremedim. Neden çıkarmışlar bu hanımı buraya anlamadım. Ben neden izledim? Onu da bilemiyorum. Karantina’da evde oturmaktan buralara kadar düştüm artık. Bit korona bit!

  5. Abi gerçekten de Hawaii'de yaşamak aşırı zor ya. Allah Hawaii'deki gurbetçilerin yardımcısı olsun nasıl başarıyorlar orada yaşamayı gerçekten bilemiyorum.

  6. iki kelimeyi bir araya getiremeyen insanlar da bir yerden para bulup dünya yı geziyor ya ne diyim artık… hakatten hawaide yaşamak değil bu arkadasın reklamı olmus bu vıdeo zıra kendısı bır sey anlatamıyor orda yaşaamkla ılgılı

  7. Selam,merhabalar yurt disindan ayyy cok güzel bir yer gercekten bende mi burdan kacip oraya yerlessem?Cok hosuma gitti.Almanya'dan saygi sevgilerimle🤗😊👏👍🙋‍♀️

  8. Mükemmel yer seçmişsin, şehirlerinde metro bile yapmıştır o hawaililer, bütün şehirlerini otoyollarla, çevre yollarla birleştirmişler. Tek sıkıntısı sıkıcılıkmış ama süper yeşillikli, ormanlık, hep sıcak ülke hawai. Malezya, Tayland gibi çok çekici yer. 1.5 milyon portekizli göçmen olmuş oraya. Mng holding'in sahibi birkaç milyon usd'a malikane almış.

Leave a comment

Your email address will not be published.